home
register
faq
forum
contact
INSTALACJA SYSTEMU
Instalacja polega na skopiowaniu plików instalacyjnych z panelu użytkownika na Państwa serwer ftp oraz wklejenia odpowiedniego kodu na stronie głównej oraz wybranej podstronie w przypadku. Skrypt powinien zostać zainstalowany wyłącznie na stronie głównej Twojego serwisu. System wyświetla na home page od 1 do 10 linków prowadzących do artykułów, które są tworzone na Twoim serwerze. Docelowo na Twojej stronie może znaleźć się maksymalnie 100 artykułów. Na chwilę obecną max ustawiliśmy na 15.

Dokładny opis instalacji znajdziesz TUTAJ1. Dodaj stronę do Panelu użytkownika.
- Tytuł strony - wpisz krótki tytuł charakteryzujący stronę , na której chcesz zainstalować system.
- Wyświetlanie treści artykułów:
a) opcja 'automatycznie we wskazanym katalogu' sprawi, że artykuły pojawią się w postaći: www.TwojaDomena.com/NazwaKatalogu/podstrona-1.php
b) opcja 'ręcznie poprzez wstawienie odpowiedniego kodu' sprawi, że artykuły będą pojawiac się pod adresem: www.TwojaDomena.com/TwojaPodstrona.php?idp=1

2. Po dodaniu strony sciągnij skrypt instalacyjny oraz wypakuj z niego pliki i postępuj zgodnie z opisem znajdującym się w pliku readme.txt. Wgraj pliki je na serwer. Pamiętaj aby nadać prawa 666 dla katalogu oraz pliku txt.

3. Gdy skrypt został zainstalowany kliknij w link w Panelu Użytkownika: Moje konto > Moje strony > Lista stron: 'Wykonaj Test'. Pojawienie się zielonego napisu "ZAINSTALOWANA" świadczy o poprawnej instalacji. Teraz strona oczekuje na zatwierdzenie przez moderatora systemu. Do systemu nie są przyjmowane serwisy o wątpliwej wartości merytorycznej.

4. Pamiętaj, że zmiana np. nazwy katalogu czy zmiana rozszerzenia plików zobowiązuje Cię do ponownego przeprowadzenia testu instalacji.

Strony są przeglądane przez moderatorów kilka razy dziennie. Nie przyjmujemy serwisów typu: opisy gg, katalogów, tekstów piosenek, dmoz, wiki, serwisów zapleczowych, seriwsów imitujacych blogi a w rzeczywistości sprowadzających się do 5 wpisów itp.


DODAWANIE ARTYKUŁÓW
1. W przypadku gdy chcesz dodać wiele artykułów zalecamy utworzenie kampanii, pozwoli to na łatwiejszą nawigację np. 'klient 2' - wszystkie artykuły danego klienta

2. Tematyka artykułu. Program NBC.pl jest programem wymiany reklamy kontekstowej. Po zebraniu dostatecznie dużej ilości serwisów reklamy będą przydzielane zgodnie z tematyką danego serwisu.

3. Adres linku z artykułu - dodaj URL który ma być wyświetlany w artykule, obok dodaj anchor linku. Do danego artykułu możesz dodać jeszcze dodatkowe 2 linki z różnymi anchorami prowadzące np. do innych podstron tego samego serwisu. Nie promujemy spamu, nie zezwalamy na 'upychanie' linków. NBC.pl jest z założenia programem wymiany informacji prasowych.

4. Tytuł artykułu - ten tytuł będzie pojawiał się jako anchor prowadzący z innych stron do danego artykułu. Podczas dodawania nowego artykułu możesz dodać 1 tytuł, jednak masz możliwość dodania aż 10 unikalnych tytułów podczas edycji artykułów. Będą one wyświetlane w sposób losowy. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej opcji.

5. Słowa kluczowe - prosimy o wpisywanie 10 lub większej ilości słów kluczowych. Będą brały one udział w losowaniu podczas generowania artykułów. Słowa kluczowe muszą być ściśle powiązane z artykułem.

6. Treść artykułu - treść musi być zgodna z regulaminem programu NBC. Zabronione jest kopiowanie treści z innych źródeł. Artykuły dodane do programu NBC muszą być własnością właściciela konta i nie mogą być rozpowszechniane poza programem NBC.pl. W treści artykułu klikając na zieloną ikonkę dodaj link zdefiniowany powyżej.

7. Dodaj zdjęcie - masz możliwość dodania zdjęcia do artykułu.

8. Po dodaniu artykułu jest on przesyłany moderatorowi do akceptacji. Każda zmiana w treści artykułu po jego wcześniejszym zaakceptowaniu wymaga ponownej weryfikacji przez moderatora. Pamiętaj, że nie promujemy spamu. Artykuły spamowe nie będą zatwierdzane a użytkownicy nie stosujący się do zasad regulaminu będą banowani bez możliwości powrotu do programu.


MOJE ZLECENIA
Jest to miejsce gdzie możesz zlecić przygotowanie profesjonalnych informacji prasowych. Możesz również składać oferty w interesujących Cię zleceniach. Należy pamiętać, że niedopuszczalne jest zlecanie kopiowania treści z innych serwisów bądź samo wykonywanie kopii. Napisane i sprzedane teksty nie mogą być wykorzystane poza programem NBC.pl. Zleceniodawca może w dowolnym momencie zamknąć zlecenie i wyłaniając (lub nie) zwycięzcę. Zwycięzcę można wyłonić maksymalnie do 10 dni po zamknięciu lub wygaśnięciu zlecenia. Wyłonienie zwycięzcy jest wiążące dla obu stron (zleceniodawcę i zleceniobiorcę) a udowodnione niewywiązanie się z transakcji przez którąś ze stron będzie miało skutki prawne. Wyłonienie zwycięzcy jest możliwe do czasu wygaśnięcia zlecenia. Zleceniobiorca może poprosić o wycofanie jego oferty jednak zleceniodawca nie musi uwzględniać tej prośby. Zleceniobiorca może również do czasu zamknięcia zlecenia edytować swoją ofertę.


PUNKTACJA I KOSZTY
Na zysk punktowy stron wpływa między innymi:

- Sposób obudowania naszego pliku instalacyjnego. Twoja strona dostanie zdecydowanie większy współczynnik punktowy jeśli zainstalujesz skrypt NBC.pl w pliku np. domena.com/jakas-podstrona.php i obudujesz go w taki sposób aby był integralną częscią serwisu (wyglądał jak każda inna podstrona serwisu).

- Jakość serwisu - staramy się obiektywnie ocenić wartość seriwsu, jest on oceniany przez dwóch niezależnych moderatorów. Przyjmowane są wyłącznie serwisy prowadzone pod kątem użytkownika a nie wyłącznie dla botów wyszukiwarek.

- Wysokość wskaźnika PageRank.

- Ilość linków wychodzących ze strony głównej serwisu - im więcej tym mniejsza wartość serwisu.

- Miejsce wklejenia linków systemu - im wyżej tym większa wartość współczynnika punktowego.

- Brak zainstalowanych systemów wymiany linków będzie dodatkowym atutem.


Dokładny opis instalacji znajdziesz TUTAJ

Copyright nbc.pl 2008-2009